O nas

Jestesmy firmą z zlokalizowaną w wojewodztwie Pomorski w gminie Wejherowo w miejscowości Orle. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów przemysłowych.

Rozpoczęliśmy naszą działalność ponad 12 lat temu w automatyzacji wibropras i obecnie realizujemy projekty automatyzacji dla wszystkich gałązek przemysłu.

Nasza firma stała się punktem odniesienia w kraju jak i za granicą w dziedzinie automatyzacji.

Co robimy?

Realizujemy kompletne projekty naważania, dozowania, sterowania i automatyzacji dla zakładów z wielu sektorów: betonu, kruszyw, zapraw, ochrony środowiska, rolno-spożywczego i chemicznego.

Naszym celem jest zaoferowanie każdemu z naszych klientów wydajnych i opłacalnych rozwiązań do automatycznego sterowania ich zakładami.

Jakość

System sterowania oparty na najnowszych normą PN-EN 206-1, obowiązują producentów betonu.

Głównym celem firmy zawsze było ustanowienie systemu jakości, który pozwala jej zaoferować swoim klientom poziom jakości, którego wymagają.

Ponadto nasz sprzęt elektryczny i elektroniczny spełnia wszystkie europejskie przepisy gwarantujące jego jakość i funkcjonalność

Instalacja

Firma dysponuje zapleczem o powierzchni ponad 2400 m² , co pozwala jej na dużą zdolność dostosowania się do wszelkich potrzeb klientów.

Aktualności